27°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 31%

Вітер: 22 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

Уряд відсторонив керівництво Держлікслужби

Кабінет Міністрів відсторонив від виконання обов’язків голову Державної служби з лікарських засобів Наталію Гудзь і її першого заступника Владислава Цілину та ініціював дисциплінарне провадження. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 19 вересня, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я. 

Зазначається, що керівництво Держлікслужби відсторонили через необґрунтоване запровадження заборони на різні вакцини впродовж останнього року.

«Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками лише у 2018 році неодноразово приймала необґрунтовані рішення про тимчасову заборону на реалізацію та застосування різних вакцин (проти туберкульозу, гепатиту В, поліомієліту, дифтерії, правця та кашлюку)», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі додали, що Гудзь і Цілина виносили ці заборони «всупереч встановленому порядку застосування тимчасових заборон», не маючи «достатніх підстав і фактів».

«У кожному конкретному випадку необґрунтованих заборон висновки протоколів розслідування регіональних груп доводили, що загроз немає», – наголошується в повідомленні.

Однак, зазначили в МОЗ, через дії керівництва Держлікслужби щоразу зупинявся процес імунізації українців, а публікація заборон служби у ЗМІ «призвела до дискредитації імунізації та збільшення загрози відмов громадян від вакцинації».

Джерело: «Українська правда»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.