22°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 51%

Вітер: 18 km/h

USD 26.83   EUR 30.38
Новини 24

Усі хворі на коронавірус працівники ДМК одужали

Станом на 21 травня усі працівники ПАТ «ДМК», в яких було діагностовано коронавірусне захворювання, подолали хворобу. Про це повідомив заступник технічного директора з промислової безпеки – начальник управління промислової безпеки комбінату Олександр Дебелий, інформує прес-центр підприємства.

За словами Олександра Дебелого, деякі працівники ДМК, що подолали хворобу, ще перебувають на двотижневій самоізоляції, стан їх здоров’я у нормі.

На ДМК усі запроваджені карантинні заходи буде продовжено щонайменше до 15 червня. Тимчасово призупинено проведення масових заходів, персонал забезпечується усіма засобами індивідуального захисту – медичними масками, нітриловими рукавичками, дезінфікуючими засобами. До зняття карантину запаси всіх необхідних засобів захисту на підприємстві поповнюватимуться.

Залишаються актуальними й перевезення персоналу на роботу і з роботи спеціальним транспортом з обов’язковою щоденною обробкою салонів орендованих автобусів спеціальними дезінфікуючими засобами. Вимога до працівників-пасажирів – перебування у автобусах обов’язково у масках та рукавичках.

Заступник директора наголошує, що позитивна динаміка – це не привід нехтувати правилами безпеки та особистою гігієною. Він закликає всіх не втрачати пильності, свідомо та відповідально ставитися до власного здоров’я та безпеки оточуючих.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.