21°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 61%

Вітер: 18 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

Усі водоканали працюють у штатному режимі без обмежень подачі води

Ситуація з постачанням рідкого хлору стабілізувалася, усі водоканали працюють у штатному режимі без обмеження подачі води. Про це повідомили «Українській правді» в асоціації «Укрводоканалекологія».

«АТ «ДніпроАзот» відновлює роботу хлорної групи цехів, найближчим часом очікується випуск першої продукції. У підприємств водопровідно-каналізаційного господарства з’явилась можливість купувати рідкий хлор у Румунії та Угорщині за нижчими цінами, але є потреба у додатковому опрацюванні питань доставки», – зазначили в асоціації.

В «Укрводоканалекології» повідомили, що забезпеченість рідким хлором задовільна, але «достатня для якісного та безперебійного водопостачання».

Разом з тим, Держпродспоживслужба разом із фахівцями водоканалів «веде перевірку на місцях з відбором проб води та додатковим контролем за якістю».

«Чекаємо на публічну інформацію на сайтах водоканалів про якість води у водопровідних мережах з метою уникнення інсинуацій», – додав глава Мінрегіонбуду Геннадій Зубко.

20 липня «ДніпроАзот» повідомив, що відновлює роботу цехів хлорної групи. Разом з тим, Служба безпеки України почала перевірку дій посадових осіб підприємства, які призвели до створення дефіциту рідкого хлору.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.