19°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 57%

Вітер: 10 km/h

USD 27.14   EUR 29.93
Новини 24

В архіві Кам’янського відкрилася унікальна виставка

В архівному управлінні Кам’янської міської ради відкрилася виставка «Незалежна і єдина будь навіки, Україно», присвячена 28-й річниці проголошення суверенітету України.

До експозиції увійшли документи з міського та державного архівних фондів, які висвітлюють історичний шлях становлення української держави від найдавніших часів до сьогодення.

Архівісти Кам’янського у кожну виставку вкладають частину своєї душі. Тож і цього разу підібрали унікальні, знакові документи, які засвідчують усі етапи створення української держави.

Начальник архівного управління Галина Кулініч зазначила: мета виставки – нагадати кожному, що ми українці, і наш обов’язок – берегти суверенітет.

Відкрив виставку секретар міської ради Олександр Залевський. Відвідувачам він нагадав, якою ціною відроджувалася державність та здобувалася незалежність.

Серед унікальних документів – Гімн українських націоналістів, Універсал Директорії Української Народної Республіки, Акт проголошення незалежності, документи-свідки подій, які відбулися на Євромайдані, та інші цінні надбання.

Одним із депутатів міської ради, які підтримали підготовку та проведення всеукраїнського референдуму 1991 року, був відомий громадський активіст, поет, волонтер Сергій Злючий. На відкритті виставки він поділився своїми спогадами про ті часи й події.

З експонатами виставки можна ознайомитися протягом місяця.

Останнє редагування Вівторок, 20 серпня 2019 15:00

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.