20°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 59%

Вітер: 11 km/h

USD 25.43   EUR 28.38
Новини 24

В області відбудуться масштабні навчання на випадок надзвичайних ситуацій

На Дніпропетровщині пройдуть масштабні навчання з цивільного захисту. Область відпрацьовуватиме дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій – у мирний час та особливий період. Про це під час прес-конференції  розповів начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Коваленко.

«Це планові навчання, – повідомив Сергій Коваленко. – Про початок навчань сповістять сирени, що лунатимуть у різних куточках області 16 жовтня о 9.35. Почувши їх, слід діяти за стандартною схемою: увімкнути радіо або телевізор та прослухати повідомлення. Далі – слідувати інструкціям».

Навчання будуть проходити в два етапи. На першому відпрацьовуватимуть дії у разі надзвичайної ситуації у мирний час. За легендою, зруйнується водозливна гребля Кременчуцької ГЕС.

На другому етапі тренуватимуть перехід від мирного часу до режиму особливого періоду.

«Координацію дій будуть відпрацьовувати ОДА, міськвиконкоми, спеціалізовані служби цивільного захисту, – пояснив начальник управління. – Інформування людей про надзвичайну ситуацію, евакуація, забезпечення громадського порядку, ліквідація наслідків лиха – це лише частина завдань, над якими працюватиме область під час навчань».

До навчань, які проходитимуть із 16 до 18 жовтня, долучаться великі підприємства та установи області. Як впоралася Дніпропетровщина із поставленими завданнями, перевірятиме комісія Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.