3°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 87%

Вітер: 16 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

В пам’ять про академіка Огурцова

До Кам’янського музею міста надійшли матеріали Почесного городянина міста, академіка Анатолія Огурцова. Рік тому він пішов із життя. Влітку поточного року, родичі Огурцова передали на постійне зберігання у фонди музею близько 200 експонатів та книг наукової бібліотеки. Серед них – наукові праці академіка, книги відомих авторів про діяльність і родину, більше 30 документів про освіту та звання, професорська мантія.

Анатолій Павлович Огурцов (1934-2015) – академік Академії наук Вищої школи, Інженерної АН, Міжнародної  АН екології  і безпеки життєдіяльності, Нью-Йоркської  АН, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, «Людина 1995 року» в номінації «Діяч науки, культури і спорту», почесний професор «Сілезької політехніки» (Польща), кавалер ордену «За заслуги ІІІ ступеня». У його доробку – 650 наукових робіт, з них 70 монографій і навчальних посібників, 42 патенти та авторських свідоцтва у галузі металургії, математичного моделювання, енергозбереження, екології, інженерної освіти. Підготовив 5 докторів і 10 кандидатів наук.

З 1988 року він обіймав посаду ректора і завідувача кафедри металургії чорних металів Дніпродзержинського індустріального інституту, а з 1994 року став першим ректором Дніпродзержинського державного технічного університету.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.