30°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 38%

Вітер: 13 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

В Україні гостро бракує кладовищ

На сьогодні в Україні існує понад 33 тисячі місць поховань, з яких упорядковано 26 тисяч. Про це повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Із загальної кількості місць поховання в містах та селищах розташовано 3 тисячі діючих та 1 тисяча закритих. З них благоустроєно 3 тисячі. У сільській місцевості знаходяться 26 тисяч діючих та 3 тисячі закритих місць поховань; впорядковано 22 тисячі.

Наразі в України потрібно збудувати 550 нових місць поховань. Найбільше цього потребують населені пункти Закарпатської (62), Харківської (49), Львівської (46) та Дніпропетровської (30) областей.

Відповідно до Закону України «Про поховання та похоронну справу» функції із забезпечення планування та впорядкування території місць поховання покладені на виконавчі органи сільських, селищних, міських рад. Також передбачено, що на органи місцевого самоврядування покладається утримання кладовищ та інших місць поховання.

Мінрегіоном розроблено проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення сфери поховання», направлений на вирішення проблемних питань в сфері поховання, який передано до Верховної Ради України на опрацювання.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.