15°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 64%

Вітер: 13 km/h

USD 28.48   EUR 33.38
Новини 24

В Україні нарахували майже 350 тисяч ін’єкційних наркоманів

В Україні налічується 346 тисяч осіб, що вживають ін’єкційні наркотики. Про це повідомила начальник сектору замісної підтримувальної терапії державної установи «Центр громадського здоров’я МОЗ України» Ірина Іванчук, передає «112.ua» з посиланням на прес-службу Міністерства охорони здоров’я.

«На сьогодні, за оціночними даними, в Україні налічується 346 тисяч осіб, які вживають наркотичні речовини ін’єкційно – це опіоїди або стимулятори», – сказала Іванчук.

За її даними, переважно це молоді люди працездатного віку, у більшості з яких вже є синдром залежності від даних речовин.

«Водночас ми розуміємо, що протягом останніх років в Україні відбувається зміна наркосцени, з’являються нові психоактивні речовини з різними шляхами вживання, тому кількість осіб, які вживають наркотичні речовини неін’єкційним шляхом, наразі невідома», – сказала Іванчук.

Також вона наголосила на необхідності забезпечення доступу до програм профілактики, доступу молоді до презервативів, діагностики ВІЛ та лікування для запобігання негативним наслідкам вживання наркотиків.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.