25°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 67%

Вітер: 16 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

В Україні планують відмовитися від покарань у вигляді обмеження волі

У рамках другого етапу тюремної реформи в Україні буде введено новий вид покарання – пробаційний нагляд. Про це розповів міністр юстиції Денис Малюська, відповідне відеозвернення він опублікував на сторінці в Facebook.

«Ми вводимо абсолютно новий вид покарання – пробаційний нагляд. Пробаційний нагляд – це коли людина замість того, щоб потрапити у в’язницю, потрапляє під контроль органу пробації. Вона несе певні обов’язки: наприклад, влаштуватися на роботу, пройти лікування, пройти навчання. Іноді за її пересуванням буде стежити електронний моніторинг. Обмеження волі – це коли людина ночує у виправному центрі, а протягом дня може виходити за його межі. Навіщо таке покарання існує і яка його мета, зараз вже не зовсім зрозуміло. Відповідно, ми хочемо, щоб обмеження волі було замінено згаданим раніше пробаційним наглядом», – заявив міністр.

На його думку, ефективність такого методу покарання злочинців досить висока, оскільки люди, які проходять пробації вже зараз, практично не здійснюють нових злочинів. 98% з них ресоціалізуються.

УНІАН

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.