-2°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 97%

Вітер: 10 km/h

USD 24.47   EUR 27.13
Новини 24

В Україні побутову техніку перевірятимуть на енергоефективність

На засіданні Уряду під головуванням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана схвалено 10 технічних регламентів з екодизайну, розроблені Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження. Про це повідомляє «Урядовий портал».

Регламенти розроблені для таких приладів: духових шаф, варильних поверхонь та кухонних витяжок; ламп неспрямованого випромінення; посудомийних машин; водонагрівачів та баків-акумуляторів; комп’ютерів та комп’ютерних серверів; люмінесцентних та газорозрядних ламп; кондиціонерів; телевізорів; офісного обладнання; пральних машин.

«Впроваджуючи системи екодизайну, ми виконуємо міжнародні зобов’язання та імплементуємо 125-ту Директиву ЄС», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

У першу чергу це дозволить усунути з ринку товари, які неефективно споживають енергію. Натомість українці зможуть купувати та користуватися енергоефективним обладнанням, що дасть змогу ще й економити на комунальних послугах.

Директива Європейського союзу з екодизайну №125 від 2009 року встановлює рамки мінімальних вимог з екологічного проектування, яким мають відповідати товари, які споживають енергію, перш ніж вони можуть бути використані або продані в ЄС (охоплюють всі етапи життєвого циклу продукту: від сировини, виробництва, упаковки і дистрибуції до установки, технічного обслуговування, використання і виведення із вжитку).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.