11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

В Україні презентували Стратегію розвитку правосуддя

В Україні планують оновити судову систему. Проєкт Стратегії розвитку правосуддя та конституційного судочинства презентували на форумі «Україна 30». Реалізувати її планують протягом 2021-2023 років.

«Для втілення Стратегії у життя я налаштований найближчим часом підписати відповідний указ, – заявив Президент України Володимир Зеленський. – Хочу висловити подяку європейським партнерам – за важливу експертну допомогу в побудові в Україні стійкої та незалежної судової системи».

Після реалізації Стратегії розвитку правосуддя та конституційного судочинства робота судів буде ефективнішою. Вони стануть вільними від будь-якого впливу та підзвітними суспільству. Реформи торкнуться і прокуратури та адвокатури, наголосив голова Комісії з питань правової реформи Сергій Іонушас.

«Чесні суди – одна з головних складових демократичної держави. Вони мають гарантувати людям справедливість, захищати їхні законні права», – сказав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Сергій Карпенко.

Після обговорення на форумі проєкт Стратегії мають направити до Офісу Президента України. Там внесуть фінальні правки. Потім – голова держави затвердить документ указом.

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCStVHmqifHPFtolgPR6DAGg 
Facebook: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Instagram: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru%E2%80%8B 
Telegram: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування Середа, 03 березня 2021 10:39

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.