25°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 67%

Вітер: 16 km/h

USD 27.38   EUR 30.63
Новини 24

В Україні розпочала роботу система автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху

Із 1 червня в Україні розпочала роботу система автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

На перших етапах фіксуватиметься тільки перевищення встановленої швидкості руху. Пізніше – й інші порушення: проїзд на заборонений сигнал світлофора, перехрестя, подвійна смуга, рух смугою для громадського транспорту тощо.

Для запуску проєкту Міністерство інфраструктури встановило на дорогах Київської області 25 комплексів автоматичної фіксації. Ще 20 камер працюють у столиці. Вони розміщені на ділянках, де фіксувалась концентрація ДТП.

Ще 5 КАФів будуть встановлені у Львівській області. Загалом до кінця року планується встановити ще 220 таких комплексів.

Також закуплено центр обробки даних і облаштовані робочі місця, доопрацьовано програмне забезпечення для обстежень щодо комплексної системи захисту інформації. «Укрпошта» уклала договори, необхідні для доставки постанов про притягнення відповідальності порушникам.

«Безпечні дороги, зниження аварійності та кількості постраждалих у ДТП – одні з головних наших пріоритетів, – зазначив міністр. – Автофіксація порушень ПДР – не єдиний крок до безпечних доріг та врятованих життів, але він важливий. Ми працюємо також над розбудовою інфраструктури безпеки, запровадженням аудиту безпеки доріг та сучасних стандартів безпеки».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.