-13°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 83%

Вітер: 7 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

В Україні спрощено процес закупівлі лікарських засобів проти COVID-19

Кабінет Міністрів за ініціативою МОЗ дозволив медичним закладам закуповувати ліки, які не входять до Національного переліку основних лікарських засобів, проте необхідні для лікування коронавірусної хвороби. Про це під час онлайн-брифінгу заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

«Ми продовжуємо вносити зміни в нормативно-правові документи, які регулюють, зокрема, сферу охорони здоров'я.  Цього тижня за ініціативою МОЗ було ухвалено декілька важливих документів, які напряму впливають на якість надання медичної допомоги. Зокрема, внесено зміни в постанову, яка регулює закупівлі лікарських засобів. Ми надали змогу нашим лікарням закуповувати лікарські засоби, які не входять до Національного переліку основних лікарських засобів», — зазначив Максим Степанов.

За словами міністра, ці зміни дозволяють оперативно закуповувати лікарські препарати для лікування COVID-19.

«Це дуже важливо. Тому що діючий в Україні протокол лікування коронавірусної інфекції є досить динамічним. Його методи та підходи постійно змінюються відповідно до результатів, які отримуються під час лікування хворих на COVID-19», — пояснив очільник МОЗ.

 

Читайте та дивіться новини МІС ТВ на ресурсах:

YouTube: https://www.youtube.com/c/ТВМІС/ 
Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/TPKMIC/ 
Інстаграм: https://www.instagram.com/trk_mis/?hl=ru 
Телеграм: https://t.me/trk_mis 

Останнє редагування П'ятниця, 18 грудня 2020 11:46

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.