3°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 41%

Вітер: 11 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

В Україні спрощено умови призначення субсидій певним категоріям населення

20 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів спростили умови призначення житлових субсидій для деяких категорій населення. Про це повідомила міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

До таких категорій належать: дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ); військовослужбовці; громадяни, старші за 60 років, що перебувають у шлюбі та мешкають у сільській місцевості, але зареєстровані за різними адресами; сім’ї, у яких є причеп, з дати випуску якого минуло менше 5 років.

Які зміни були внесені:

надано право комісіям органів місцевого самоврядування призначати житлову субсидію дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ) на понаднормову площу житла;

до доходу ДБСТ не буде враховуватися матеріальна допомога та стипендія дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також придбані ними транспортні засоби;

у сільській місцевості під час призначення житлової субсидії не будуть враховуватися доходи одного з подружжя пенсійного віку, який зареєстрований за іншою адресою (це дозволить їм отримати допомогу на оплату житлово-комунальних послуг);

субсидія військовослужбовцям призначатиметься без отримання інформації про сплату ними єдиного соціального внеску. Також переглянуто алгоритм розрахунку платежу з наступного періоду.

Таким чином, напередодні нового опалювального сезону полегшено умови отримання субсидій тим категоріям населення, які раніше мали з цим проблеми.

«Ще одна хороша новина – теплий жовтень, через який централізоване опалення досі не ввімкнули. Оскільки нарахування субсидій здійснюється з 15 жовтня, то зекономлені кошти залишаться в сім’ях одержувачів субсидій», – зазначає міністр.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.