21°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 73%

Вітер: 11 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

В Україні стартувала реєстрація на основну сесію ЗНО

В Україні розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання. Його мають пройти учасники, які планують цьогоріч вступати до вишів на бакалавра, а також учні 11 класу, які складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Реєстрація на основну сесію ЗНО триватиме до 24 березня 2020 року. Загалом цього року очікується понад 346 тисяч учасників тестування. Серед них будуть випускники шкіл цього і минулих років, учні профтехів, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти, випускники закордонних закладів освіти.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, кандидати мають створити і заповнити реєстраційну картку на сайті Центру в розділі «ЗНО/ДПА». Після цього випускники шкіл 2020 року, студенти професійно-технічних закладів і коледжів готують пакет документів та подають його особі, відповідальній за реєстрацію у кожному конкретному закладі.

Випускники минулих років надсилають документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Комплект реєстраційних документів складається з копії паспорта, двох фотокарток 3х4 та реєстраційної картки. Важливо, що у паспортах нового зразка (ID-картках) немає серії документа. Тому під час заповнення реєстраційної форми поле «серія» заповнювати не потрібно.

Графік проведення ЗНО у 2020 році:

21 травня – математика;

26 травня – українська мова і література;

28 травня – фізика;

1 червня – іспанська, німецька, французька мови;

2 червня – англійська мова;

4 червня – історія України;

9 червня – біологія;

11 червня – географія;

15 червня – хімія.

Результати ЗНО будуть надіслані в електронні кабінети у відповідні дати.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.