17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

В Україні стартувала ялинкова кампанія

Державні лісогосподарські підприємства розпочали реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час рубок формування і оздоровлення лісів. Такі методи мінімізують шкоду для довкілля, повідомляє «Урядовий портал».

Цього року державними лісогосподарськими підприємствами заплановано реалізувати понад 500 тис. шт. новорічних ялинок. Вирощені дерева заготовлюються під замовлення покупців.

По Україні середня ціна при купівлі ялинок у державних лісгоспах становить 75 гривень за погонний метр. Ялинки у горщиках можна придбати в середньому від 100 гривень (ціни формуються залежно від породи та розміру).

Дерева можна купувати в самих держлісгоспах. Це буде значно дешевше, ніж на ялинкових базарах. Окрім того, лісгоспи організовуватимуть роздрібну торгівлю ялинками на торгових точках, майданчиках, ярмарках і ринках населених пунктів.

Новорічні ялинки будуть маркуватися спеціальними самоклейними етикетками та пластмасовими бирками-стяжками. Ці засоби розриваються при спробі їх зняття, і тим самим унеможливлюється їх повторне використання.

При виборі новорічних ялинок громадян просять звертати увагу на наявність маркування уніфікованими засобами, а про факти зловживання або виявлені порушення повідомляти до територіальних органів Національної поліції та Держлісагентства.

Останнє редагування П'ятниця, 22 листопада 2019 08:25

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.