1°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 6 km/h

USD 24.53   EUR 26.63
Новини 24

В Україні створили онлайн-сервіс для пошуку бібліотек

Українська бібліотечна асоціація анонсувала запуск онлайн-сервісу «Бібліотека для тебе – Library for you». Це путівник бібліотеками України, що містить найбільшу базу її книгосховищ – понад 16 тисяч локацій.

Новий сервіс дозволить знайти найближчу бібліотеку у будь-якому місті України і отримати інформацію про доступні бібліотечні послуги. Наразі працює лише базова версія, а наступного місяця обіцяють додати можливість пошуку найближчої бібліотеки за місцезнаходженням користувача.

Сервіс збирає всю інформацію з електронної системи моніторингу базової мережі публічних бібліотек (ЕСМАР). Ця система перевіряє актуальність всіх зареєстрованих за останні два роки книгосховищ.

За допомогою проекту бібліотекарі зможуть: знайти бібліотеку та перевірити достовірність даних, додати інформацію, якої не вистачає; додати свою бібліотеку; подати новину про оновлену бібліотеку чи інноваційний сервіс.

У свою чергу, користувачі матимуть змогу обрати бібліотеку: в конкретному населеному пункті, тип та вид закладу, за площею та кількістю місць для організації заходу, із доступом WI-FI та комп’ютерами; обрати інклюзивну бібліотеку.

Сервіс доступний за посиланням: https://lib4you.org.ua/

«Хмарочос»

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.