14°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 50%

Вітер: 18 km/h

USD 28.13   EUR 33.83
Новини 24

В Україні відзначать 150-річчя від дня народження Лесі Українки

25 лютого виповнюється 150 років від Дня народження Лесі Українки. Ювілейний 2021 рік – це нагода говорити про імена Лариси Косач-Квітки, її героїнь та твори в численних подіях, що відбуватимуться протягом року, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Лариса Косач-Квітка була одна і неповторна, багатогранна і талановита поетеса та драматургиня, спогади про яку потрібно позбавляти від стереотипів. Якщо спитати українців, який твір Лесі Українки вони знають, найчастіше можна буде почути – «Лісова пісня». А справжні її імена – Лариса та Зея – взагалі можуть викликати подив.

Напередодні ювілею поетеси буде презентовано айдентику ювілейного року, створену агенцією «Postmen»: портрети письменниці, ініціали «ЛУ» на основі її підпису, візуальну стилістику, властиву українській графіці та літературі початку 20 століття. Візуальна комунікація об’єднує платформу заходів та розкриває багатогранну особистість Лариси Косач-Квітки.

Протягом 2021 року під егідою Міністерства відбудеться серія заходів з нагоди 150-річного ювілею. До роботи над заходами залучені близько 20 музейних інституцій та фондів, численні експерти, літературознавці, митці, куратори, театро- та кінознавці. Міністерство запрошує приєднуватись до національних і локальних заходів, як у ролі відвідувачів, гостей, читачів, глядачів, так і через створення власних подій, експозицій, видань та інтеграції брендингу «Леся Українка: 150 імен» в колекції та спеціальні пропозиції від українських компаній і виробників.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.