19°C

Кам’янське

Зливи

Вологість: 72%

Вітер: 23 km/h

USD 28.44   EUR 33.15
Новини 24

В Україні зафіксовано спалах менінгіту

У Закарпатській області в селі Порошково зафіксовано спалах менінгококової інфекції. 8-річна дівчинка померла в лікарні, її брат – у реанімації. Через це закрили місцеву школу, повідомляє «Gazeta.ua» з посиланням на прес-службу Перечинської райдержадміністрації.

З ознаками менінгіту госпіталізовані 11 місцевих жителів. У 9 з них діагноз підтвердився. Усі хворі зараз перебувають в обласній інфекційній лікарні.

Впроваджений карантин триватиме до 7 вересня включно. Також буде проведено роз’яснювальну роботу з ромським населенням, щоб вони погоджувалися на медобстеження і за необхідності не уникали госпіталізації.

Менінгіт – це запальне ураження мозкових оболонок і субарахноїдального простору. Воно може бути результатом інфекції, інших розладів або реакцій на лікарські препарати. Тяжкість захворювання і його гострота різниться. Результати, як правило, включають такі симптоми, як головний біль, лихоманка і потилична ригідність. Діагностика проводиться за допомогою аналізу спинномозкової рідини. Лікування включає використання антимікробних препаратів за лікарською вказівкою плюс додаткові заходи.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.