8°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 70%

Вітер: 18 km/h

USD 28.63   EUR 34.08
Новини 24

В Україні завершили клінічні випробування препарату для лікування COVID-19

Українська компанія «Біофарма» завершила клінічні випробування препарату «Біовен» (імуноглобулін) на пацієнтах, у яких діагностували COVID-19. Про це повідомив у Фейсбуці співвласник компанії Костянтин Єфименко, передає «Укрінформ».

«Біофарма» завершила клінічні випробування нашого препарату «Біовен» (імуноглобулін). Клінічні дослідження розпочато в травні, рандомізовано 66 пацієнтів із тяжким перебігом хвороби, до дослідження залучено 9 баз. Дослідження завершено в жовтні», - зазначив він.

За словами Єфименка, використання «Біовену», в комплексі терапії пневмонії, викликаної SarsCov2, у порівнянні зі стандартною терапією дозволяє досягнути статистично достовірних переваг за такими параметрами: скорочення летальності у чотири рази - з 23,6% до 6,25%; скорочення середнього часу до настання покращення з 9 до 5 днів; скорочення часу потреби в госпіталізації в умовах стаціонару - на 3-5 днів.

Він додав, що сьогодні триває 18 клінічних досліджень імуноглобуліну у світі. «Всі вони розпочаті глобальними міжнародними компаніями переважно у США та Західній Європі, проте «Біофарма» - перша компанія, яка розпочала клінічні дослідження і перша, яка їх завершила», - стверджує Єфименко.

Він додав, що вчора «Біовен» було включено до протоколу лікування COVID-19, і подякував міністру охорони здоров’я Максиму Степанову і колективу міністерства за підтримку в проведенні дослідження, а також зазначив, що «Біофарма» продовжує роботу зі створення гіперімунного імуноглобуліну.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.