Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

В Україні збільшився розмір допомоги по безробіттю

Із 1 липня в Україні збільшується розмір прожиткового мінімуму, який впливає на розміри допомоги по безробіттю. Про це повідомили в Кам’янському центрі зайнятості.

Максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який із 1 липня становитиме 8028 гривень (раніше – 7684 гривні).

Загальна тривалість виплати цієї допомоги не може перевищувати 360 календарних днів протягом двох років, а для осіб передпенсійного віку (за 2 роки до набуття права на пенсію) тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 720 календарних днів.

Молоді люди, які закінчили загальноосвітню школу, професійно-технічний або вищий навчальний заклад, звільнилися зі строкової служби та шукають роботу вперше, а також внутрішньо переміщені особи, які не можуть підтвердити періоди своєї зайнятості, можуть отримувати допомогу не більше 180 календарних днів.

Зазначається, що останнє збільшення розміру допомоги по безробіттю для осіб, яким призначаються виплати з урахуванням страхового стажу, відбулося з 1 січня цього року та становить 1630 гривень. Для осіб, яким виплати призначаються без урахування страхового стажу та заробітної плати, розмір допомоги складає 610 гривень.

Останнє редагування Понеділок, 01 липня 2019 16:39

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.