24°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 44%

Вітер: 9 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

В Україні зріс розмір максимальної допомоги по безробіттю

Із 1 липня в Україні збільшується один із ключових соціальних стандартів – прожитковий мінімум, від якого залежить, зокрема, розмір максимальної допомоги з безробіття. Про це повідомили в Кам’янському міському центрі зайнятості.

Прожитковий мінімум на одну особу становив для працездатних осіб 2102 гривень, а з 1 липня зростає до 2197 грн. Це означає, що ті, хто отримує максимальну допомогу по безробіттю (яка вираховується у відсотковому співвідношенні від середнього доходу за останні 6 місяців роботи і не може перевищувати чотири прожиткові мінімуми, тобто 8408 грн), з 1 липня отримуватимуть більше – 8788 гривень за місяць. Що ж до розміру мінімальної допомоги з безробіття, то він залишиться без змін.

Служба зайнятості нагадує, що на період карантину мінімальний розмір допомоги з безробіття збільшено з 650 до 1000 гривень. Мінімальний розмір такої допомоги встановлюється для осіб, зазначених у ч. 2 ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» (застраховані особи, визнані в установленому порядку безробітними, які протягом 12 місяців, що передували реєстрації особи як безробітної, за даними Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування мають страховий стаж менший від шести місяців).

За інформацією міського центру зайнятості, станом на 1 липня у Кам’янському допомогу по безробіттю отримують понад 5300 безробітних.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.