10°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 58%

Вітер: 28 km/h

USD 28.03   EUR 33.83
Новини 24

В Україні з’явився сервіс, який допоможе онкохворим отримати безоплатні препарати

До Всесвітнього дня боротьби проти раку 4 лютого та Міжнародного дня онкохворої дитини 15 лютого стартує електронний сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя». Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я України.

Сервіс допоможе зробити лікування для пацієнтів з онкологією доступнішим і зменшити частку українців, що відмовляються від лікування. Ініціатори сервісу – ГО «Ліки Контроль» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

За даними Національного канцер-реєстру України, 373 українці щодня дізнаються про онкологічний діагноз. Кожен 6-й українець відмовляється від  звернення до лікаря через високу вартість лікування (17,7%) за даними Індекс Здоров’я. Україна 2019 http://health-index.com.ua/reports.

«Часто пацієнти з онкологією, отримавши відмову у препараті, не сподіваються отримати препарати на наступні курси лікування безкоштовно. Вони збирають кошти на препарати або взагалі відмовляються від лікування. Наш сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя» показуватиме пацієнтам, як можна отримати призначені препарати безоплатно», – зазначає  голова ГО «Ліки Контроль» Наталія Гуран.

Сайт http://onco.likicontrol.com.ua/ відображає ліки, які закуповуються за державний кошт за напрямом онкологічні та онкогематологічні захворювання, а також ліки з Національного переліку основних лікарських засобів. Крім того, на сайті можна налаштувати та отримувати повідомлення про надходження призначених препаратів у вибраний регіон.

  • Як працює сервіс «Ліки для онкохворих – Підпишись на життя» https://youtu.be/hfydYH0D60g  
  • Громадська організація «ЛІКИ КОНТРОЛЬ» відстоює права пацієнтів, покупців та споживачів лікарських засобів: http://likicontrol.com.ua 
Останнє редагування Понеділок, 15 лютого 2021 10:39

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.