26°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 38%

Вітер: 18 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

В українських школах можуть відновити програму «Склянка молока»

У школах можуть відновити програму «Склянка молока», яка діє в багатьох європейських країнах та свого часу існувала у декількох регіонах України. Про це йшлося під час Skype-наради дружини президента Олени Зеленської з керівником Черкаської області Романом Боднаром, передає «Osvita.ua».

Оскільки програма «Склянка молока» продемонструвала ефективність і позитивний вплив на здоров’я дітей, було запропоновано її відновити. Черкащина зголосилася стати пілотним регіоном для впровадження подібного проекту та вже розпочала його розробку.

Крім того, не оминули увагою побажання батьків, які просили, щоб у раціоні школярів було не лише цільне молоко, а й кисломолочні продукти. Тому вирішили не обмежувати проект конкретною категорією продуктів, а комплексно працювати над запровадженням збалансованого харчування.

Зі свого боку Роман Боднар наголосив на потребі зосередитися на технічному оснащенні їдалень, зокрема харчоблоків. Тож за домовленістю впродовж лютого буде прописано план проекту з урахуванням деталей. Далі його узгоджуватимуть профільні міністерства.

Останнє редагування Середа, 05 лютого 2020 13:24

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.