23°C

Кам’янське

Переважно хмарно

Вологість: 55%

Вітер: 22 km/h

USD 26.88   EUR 30.18
Новини 24

В Україну прибув літак з гуманітарною допомогою із Китаю

Сьогодні у Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (Київ) прилетів літак із гуманітарною допомогою Китаю для України з медичними наборами, які наразі є критично важливими для боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19 в державі.

Про цю гуманітарну допомогу домовилися під час телемосту між двома державами, який відбувся 24 березня в посольстві Китайської Народної Республіки в Україні.

У рамках допомоги Україна отримала набори для виявлення РНК-номінального коронавірусу COVID-19, медичні одноразові засоби захисту (костюми, хірургічні рукавиці, бахіли), медичні захисні окуляри, інфрачервоні термометри.

Під час офіційної процедури передачі вантажу Надзвичайний та Уповноважений Посол КНР в Україні пан Фань Сяньжун наголосив: «Ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб допомогти Україні в цей складний період боротьби зі світовою пандемію, яка, на жаль, не лишила осторонь і Україну. Сьогодні ми надаємо гуманітарну допомогу із медичними наборами, але не менш важливим є наша допомога із досвідом та знаннями, якими можемо поділитися з українськими медичними працівниками та методами попередження і лікування нового вірусу». Також він зазначив, що Україна прийняла правильне рішення запровадити карантинні заходи в державі на упередження, не чекаючи стрімкого поширення хвороби.

«Співпраця з провідними  китайськими лікарями, українськими медичними працівниками та вірусологами щодо профілактики та лікування COVID-19, а також щодо організації надання допомоги та захисту персоналу під час подолання епідемії цієї нової хвороби, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, продовжується. Для нас дуже важливою є підтримка з боку КНР, оскільки завдяки отриманому досвіду ми маємо можливість не займатися винайденням роверу, а швидко застосовувати перевірені методи», зазначив заступник Міністра охорони здоров’я України Андрій Семиволос під час отримання гуманітарної допомоги.

Міністерство охорони здоров’я

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.