9°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 43%

Вітер: 9 km/h

USD 27.58   EUR 29.98
Новини 24

В університеті Кам’янського розпочалася спартакіада серед співробітників

У Дніпровському державному технічному університеті розпочалася спартакіада серед викладачів і співробітників. У змаганнях беруть участь команди викладачів факультетів, адміністративно-господарської частини і навчальних закладів, які входять в структуру університету (комерційний технікум, економічний і технологічний коледжі).

15 січня відбулися шашково-шахові турніри. Як розповів заслужений тренер України з шашок Ігор Губарєв, у шашковому турнірі грали 5 команд: АГЧ, «Економіст» (економічний факультет), «Енергетик» (енергетичний факультет), «Механік» (механічний факультет) та енергетичний технікум; у шаховому – чотири: «Металург» (металургійний факультет), «Енергетик», АГЧ, «Механік». До кінця лютого в спартакіаді ще відбудуться змагання з волейболу і настільного тенісу.

Призерами шашкового турніру стали: 1 місце – АГЧ (Алла Кобзєва, Марина Довголевська); 2 – комерційний технікум (Наталія Шульга, Анжела Пасічник); 3 – «Економіст» (Олена Коваленко, Таміла Єрмакова).

У шаховому турнірі місця розподілилися таким чином: 1 – «Металург» (Сергій Губарєв, Василь Земельников); 2 – «Енергетик» (Ігор Губарєв, Олег Клюєв); 3 – АГЧ (Сергій Горякін, Володимир Зверєв).

На фото: Ігор Губарєв зі срібними призерками шашкового турніру Анжелою Пасічник і Наталією Шульгою.

disk-sport.com

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.