-16°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 76%

Вітер: 10 km/h

USD 28.38   EUR 34.28
Новини 24

В Уряді прокоментували соціальні пріоритети бюджету-2021

Уряд минулого тижня передав Парламенту на розгляд у другому читанні проєкт Держбюджету-2021. Деякі пріоритети документу прокоментував Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, на медичну галузь у наступному році передбачаються рекордні видатки в розмірі 161 млрд грн. Це на 30 млрд більше, ніж цього року, та майже на 65 млрд більше, ніж у 2019-му. Тобто фактично за 2 роки фінансування медицини зросте на понад 60%, а зарплати всіх медиків наступного року буде підвищено на 30%.

Зростання видатків на освіту у 2021 році заплановано практично на 30 млрд грн. Це дасть змогу підвищити зарплати освітянам на 26%. Крім того, продовжаться програми підтримки «Нової української школи». Наступного року буде збудовано та відремонтовано майже 300 закладів освіти.

Крім цього, жодні соцвиплати наступного року не будуть зменшені. Передбачається зростання пенсій для всіх пенсіонерів. Зменшення на 8 млрд грн фінансування Пенсійного фонду з бюджету буде компенсовано завдяки зростанню власних доходів Фонду. Ці доходи забезпечуватимуться, зокрема, завдяки зростанню мінімальної зарплати.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.