2°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 47%

Вітер: 29 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

В Уряді розробили план вакцинації українців від коронавірусу

МОЗ розробило Національний план впровадження вакцини від COVID-19 і проведення масової вакцинації громадян нашої країни. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

При цьому вакцини, які будуть закупатися, мають різні умови зберігання, транспортування та сам механізм проведення щеплення. Тому МОЗ розробляє план дій під різні сценарії.

Етап I передбачає щеплення медичних працівників, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19; військовослужбовців ЗСУ, які беруть участь в Операції Об’єднаних Сил; працівників соціальної сфери; людей, які перебувають у закладах з надання довгострокового догляду та підтримки (інтернатах, будинках для осіб похилого віку тощо) та персонал відповідних закладів.

На II етапі планується вакцинація людей віком від 60 років, зокрема, тих, які належать до груп медичного ризику; працівників закладів освіти, а також структур, що забезпечують безпеку держави (Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Національна поліція, Збройні Сили України тощо).

ІII етап — щеплення решти пріоритетних категорій громадян, а саме — людей віком від 18 до 59 років, які належать до груп медичного ризику та інші професійні групи, які мають вищий ризик захворювання на коронавірусну хворобу.

Зараз в екстреному порядку МОЗ шукає шляхи отримання коштів на потреби вакцинації від COVID-19. Загальна сума, необхідна на придбання вакцин, становить до 2,3 мільярда гривень.

До кінця тижня Національний план буде затверджено.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.