17°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 34%

Вітер: 5 km/h

USD 27.89   EUR 33.59
Новини 24

В Уряді заявили про готовність «підставити плече» підприємцям

Уряд готовий підставити плече, щоб підтримати наших підприємців під час посиленого карантину вихідного дня. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у Фейсбук

За його словами, в Уряді розуміють, що будь-які обмежувальні заходи впливають на роботу частини бізнесу. Тому буде повною мірою відновлено та розширено такі програми підтримки:

- компенсація частини зарплат робітників у зв’язку з простоєм виробництва. Це програма по частковому безробіттю, завдяки якій навесні-влітку вдалося зберегти понад 450 тисяч робочих місць;

- виплати на дітей для родин підприємців, що діяли навесні цього року;

- разом із Торгово-промисловою палатою опрацьовується механізм реалізації форс-мажорних обставин у зв’язку з карантином вихідного дня.

У середу за ініціативою Міністерства охорони здоров’я розглядатимуть зміни до постанови №641, які передбачають посилений карантин вихідного дня. Повний перелік обмежень на засіданні Уряду представить Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Уряд після консультації з бізнесом та експертами обрав таку модель карантинних заходів, яка забезпечить функціонування економіки та не допустить перевантаження медичної системи. Франція, Німеччина, Італія, Польща, Чехія та багато інших країн Європи один за одним оголошують про запровадження локдауну. Всі розуміють, що потрібно діяти, а карантинні заходи – це найбільш дієвий інструмент для розірвання ланцюгу захворювання та збереження життя людей», – зазначив Прем’єр-міністр.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.