18°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 63%

Вітер: 25 km/h

USD 0   EUR 0
Новини 24

В усіх куточках Дніпропетровщини з’явиться швидкісний 4G-інтернет

До листопада 2024 року на всій території країни з’явиться швидкісний 4G-інтернет. Три мобільні оператори України отримали дозвіл на дострокове впровадження технології  в низькому діапазоні частот. Про це повідомили в управлінні інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Одним із важливих напрямків роботи обласної влади є розвиток доступу до швидкісного Інтернету в усіх куточках області. Маємо подолати цифровий розрив, насамперед – у сільській місцевості, – сказала начальниця управління Тетяна Шаповалова. – Перерозподіл радіочастот дозволить  використовувати вже існуюче  обладнання мобільних операторів, а це, в свою чергу, значно прискорить впровадження технології 4G. Очікується, що вже через 2 роки мобільний зв’язок четвертого покоління матиме кожен населений пункт чисельністю понад 2 тис. жителів».

Дозвіл на дострокове впровадження технології 4G в діапазоні частот нижче за 1 ГГц отримали мобільні оператори «Vodafone», «Київстар» та «Lifecell». Ліцензії почнуть діяти з 1 липня і розраховані на термін від 5 до 20 років.

Обласна влада сприятиме ефективній взаємодії операторів телекомунікаційних послуг із територіальним громадами, власниками електричних мереж та іншими учасниками цього процесу.

До листопада 2024 року щонайменше 95% території України мають бути покриті швидкісним інтернетом.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.