2°C

Кам’янське

Rain And Snow

Вологість: 90%

Вітер: 16 km/h

USD 28.13   EUR 34.08
Новини 24

В Японії створюють пластик, який розчиняється в океані

Уряд Японії надасть підтримку національним виробникам, які розробляють види пластику, яка розчиняється в океані. Про це повідомляє «NHKWorld-Japan», передає «Укрінформ».

Види пластику, які біологічно розкладаються, створені хімічними компаніями Японії, Німеччини та Італії, привертають увагу, адже забруднення моря пластиковими відходами стало серйозною проблемою світового масштабу.

Завдяки, зокрема, ферментам, що їх виробляють океанські мікроорганізми, ці нові види пластику розкладаються на воду і двоокис вуглецю. Проте такі види становлять лише незначну частку з приблизно 10 млн тонн пластмас, вироблених у країні.

Офіційні представники Міністерства економіки, торгівлі й промисловості Японії розповіли, що уряд працюватиме разом з компаніями для вироблення міжнародних стандартів щодо цих нових біорозкладаних пластмас і спробувати таким чином сприяти розширенню обсягів продажів національних виробників по всьому світу.

У даний час технічні стандарти для такого пластика свої у кожного виробника.

Офіційні представники також пообіцяли, що державні дослідні установи нададуть підтримку дослідженням і розробкам, які ведуть приватні підприємства.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.