11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 71%

Вітер: 16 km/h

USD 28.53   EUR 33.73
Новини 24

Вагонобудівників Кам’янського привітали з професійним святом

У четверту неділю вересня в Україні відзначають День машинобудівника. Урочисті збори напередодні свята відбулися і на провідному підприємстві галузі в Кам’янському – ПрАТ «Дніпровагонмаш».

Серед присутніх – кращі представники трудового колективу, генеральний директор підприємства Олег Корнецький та голова профспілкового комітету Віктор Бурдяк. Завітав на урочистості й Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

«Шановні машинобудівники! Вітаю вас із прийдешнім святом. Машинобудування та металургія завжди були основою економічного розвитку нашого регіону. Бажаю підприємству успіхів, процвітання та  потужної підтримки на державному рівні. Дякую за ваш внесок у життя міста. Здоров’я вам та вашим родинам!» – сказав міський голова.

За багаторічну та сумлінну працю очільник міста відзначив нагородами кращих працівників підприємства. А генеральний директор Олег Корнецький нагородив трійку своїх співробітників відзнакою «Почесний вагонобудівник».

ПрАТ «Дніпровагонмаш» спеціалізується на виготовленні вантажних вагонів та виробництві альтернативних видів продукції: контейнерів, сільськогосподарської техніки, а також виконує капітальний та деповський ремонт вантажних вагонів.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.