15°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 72%

Вітер: 7 km/h

USD 27.38   EUR 31.19
Новини 24

Верховна Рада підтримала проєкт закону про всеукраїнський референдум

Прийнято за основу проєкт Закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум». Про це повідомили у Верховній Раді України.

Проєктом передбачаються такі види всеукраїнського референдуму: затвердження закону про внесення змін до низки розділів Конституції України; вирішення питання загальнодержавного значення; зміна території України; втрата чинності законом України або окремими його положеннями.

Проєктом пропонується розширити коло суб’єктів, які реєструються у Центральній виборчій комісії як прихильники чи опоненти питання всеукраїнського референдуму. Ними можуть бути як політичні партії, так і відповідно зареєстровані громадські організації.

«Це сприятиме посиленню легітимації рішень, прийнятих на всеукраїнському референдумі, зміцненню зв’язків інститутів громадянського суспільства з органами державної влади», – зазначають у парламенті.

Для проведення всеукраїнського референдуму передбачено створити автоматизовану інформаційно-аналітичну систему із забезпечення електронного голосування.

Останнє редагування Четвер, 18 червня 2020 14:45

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.