17°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 63%

Вітер: 6 km/h

USD 27.38   EUR 31.19
Новини 24

Відбулася позачергова сесія Кам’янської міської ради

30 червня відбулося позачергове засідання сесії Кам’янської міської ради. У зв’язку з терміновим відрядженням міського голови Андрія Білоусова засідання провів секретар міської ради Олександр Залевський.

Депутати розглянули 4 питання порядку денного. Внесено зміни до рішення міської ради від 22.06.2018 №1105-25/VII «Про ставки земельного податку, розмір орендної плати за землю, пільги зі сплати земельного податку на території міста», а саме: затверджено ставки податку для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту, які з 1 січня 2021 року становитимуть 3%.

Також депутати внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2020 рік, Бюджету міста та до Статуту територіальної громади.

«Усі розглянуті питання були нагальними та потребували невідкладного прийняття, в тому числі з метою дотримання регуляторної процедури. Зокрема, для «Укрзалізниці» з наступного року ставка земельного податку становитиме 3%, як і в попередні роки. Наразі – 1%, у зв’язку з чим міський бюджет у 2020 році втратить до 30 млн грн. Зміни до Статуту міста стосуються суто технічного приведення його у відповідність у зв’язку із перейменуванням міста, ліквідацією районних рад, зміною назв окремих законодавчих актів. Інші зміни вноситимуться лише після проведення відповідного громадського обговорення», – сказав Олександр Залевський.

Кам’янська міська рада

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.