Parse error in downloaded data
USD 27.18   EUR 32.93
Новини 24

Відсьогодні діють нові правила в'їзду іноземців до Туреччини

4 червня починають діяти нові правила в'їзду іноземців до Туреччини, що мають на меті протидіяти поширенню COVID-19. Зміни будуть розповсюджуватися на всіх відвідувачів з інших країн, зокрема й України.

При перетині кордону громадяни України мають пред'явити: негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за 72 години до приїзду; або експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до приїзду; або документ про повну вакцинацію від коронавірусу, проведену щонайменше за 14 днів до приїзду; або документ, що засвідчує, що особа перехворіла на COVID-19 протягом останніх 6 місяців.

Турецькі прикордонники вимагатимуть лише один із зазначених документів. Наші громадяни мають самі обрати, який із документів взяти із собою в подорож. Документ має бути англійською мовою.

Транзитні пасажири, діти до 6 років та члени екіпажів звільняються від цих зобов'язань.

Крім того, протягом 72 годин до перетину турецького кордону іноземці, зокрема й українці, мають заповнити електронну форму міністерства охорони здоров'я Туреччини (register.health.gov.tr) і мати при собі документ, згенерований після заповнення цієї форми - в електронному або паперовому вигляді.

Також необхідно мати медичний страховий поліс на період перебування на території Туреччини.

«Посольство та консульства України готові надавати максимального сприяння нашим громадянам, аби їхнє перебування в Туреччині було максимально комфортним та безпечним», – зазначають у Кабінеті Міністрів України.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.