1°C

Кам’янське

Breezy

Вологість: 91%

Вітер: 32 km/h

USD 24.53   EUR 26.56
Новини 24

Відсьогодні усі послуги БТІ можна отримати у ЦНАПах Кам’янського

12 квітня у місті було укладено Меморандум про співпрацю між Центром надання адміністративних послуг Кам’янського та обласним комунальним підприємством «Бюро технічної інвентаризації». Меморандум підписали заступник міського голови Дмитро Щербатов та директор комунального підприємства Олексій Івашина.

Згідно з Меморандумом, починаючи з 15 квітня, кам’янчани можуть скористатися послугами бюро технічної інвентаризації у трьох ЦНАПах міста. Це дозволить мешканцям економити час та отримувати послуги БТІ разом із іншими.

Дмитро Щербатов зауважив, що цей Меморандум є результатом виконання завдання міського голови Андрія Білоусова щодо покращення роботи з надання послуг населенню. 

«Наш Центр – один з найкращих в Україні, але ми на цьому не зупиняємося – продовжуємо збільшувати перелік послуг для населення, щоб мешканці могли в одному місці вирішити усі свої потреби в будь-якій сфері життєдіяльності», – сказав Дмитро Щербатов.

Директор БТІ зазначив, що робота з мешканцями у ЦНАПах буде зручною і для фахівців їхнього бюро.

«Хочу подякувати міській владі Кам’янського за те, що дала нам можливість приєднатися до Центру надання адміністративних послуг. Тепер кам’янчани можуть здати документи в одному з районів міста та протягом 3–5 днів отримати необхідні їм довідки або технічний паспорт», – наголосив Олексій Івашина.

Після підписання Меморандуму до переліку послуг, що надаються у Центрі, додалися ще 28.

«Наблизити послуги до населення, покращити їхню якість і створити комфортні умови для мешканців нашого міста – те, чого ми постійно прагнемо. Адже наше завдання – оптимізація послуг кам’янчанам у межах можливостей Центру», – наголосила директор департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міської ради Марина Гурська.

Сьогодні у ЦНАПах Кам’янського можна отримати 374 послуги. З них 291 – адміністративна та 83 – муніципальні.

Центри надання адміністративних послуг працюють за адресами:

Заводський район: просп. Василя Стуса, 10/12, тел.:(068) 208-90-99;

Дніпровський район: просп. Перемоги, 63, тел.: (097) 656-02-73;

Південний район: вул. Затишна, 3, тел.:(097) 656-11-79.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.