17°C

Кам’янське

Переважно сонячно

Вологість: 77%

Вітер: 2 km/h

USD 27.23   EUR 30.83
Новини 24

Відтепер програма «ЛікиВдома» діє і в Кам’янському

Два місяці тому Дніпропетровська облдержадміністрація запустила спільний із сервісом Liki24.com проєкт «ЛікиВдома». Спочатку у п’яти районах. Та тепер скористатися програмою можуть мешканці всіх населених пунктів області. А саме – купувати медпрепарати за оптимальною ціною, замовляти онлайн «доступні ліки» та користуватися безкоштовною доставкою. Про це повідомив очільник регіону Олександр Бондаренко.

«Програма «ЛікиВдома» спочатку стартувала у Дніпровському, Криничанському, Новомосковському, Павлоградському, Криворізькому районах. Нині перевагами сервісу можуть скористатися всі мешканці регіону. А це означає, що «доступні ліки» тепер ще доступніші, а отримати медикаменти загалом стало простіше. Достатньо скористатися безкоштовною доставкою Укрпоштою», – зазначив голова облдержадміністрації.

Аби скористатися програмою «ЛікиВдома», слід сформувати замовлення на сайті Liki24.com. Там у способах доставки обрати «Доставка Укрпоштою». Вона буде безкоштовною.

Сайт знайде необхідні медикаменти за оптимальною ціною та допоможе заощадити до 20% їхньої вартості.

Забрати замовлені ліки можна у відділеннях Укрпошти. А ще – замовити адресну доставку до дверей. Містяни мають змогу самостійно забирати ліки зі зручної аптеки, за попереднім бронюванням.

Замовити медикаменти за програмою «ЛікиВдома» можна і телефоном – 068 296 14 52.

Досвід Дніпропетровщини підхопили й інші регіони. Тепер програма «ЛікиВдома» діє також у Херсонській, Сумській, Одеській та Львівській областях.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.