3°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 96%

Вітер: 9 km/h

USD 28.73   EUR 34.4
Новини 24

Відтепер у Кам’янському можна отримати біометричний паспорт

У головному офісі Кам’янського Центру надання адміністративних послуг на проспекті Василя Стуса, 10/12 запрацювало нове обладнання – станція з виготовлення біометричних паспортів. 16 лютого директор ЦНАПу Марина Гурська офіційно презентувала нову послугу міському голові Андрію Білоусову.

Тепер, щоб отримати ID-карту або закордонний паспорт, не потрібно вистоювати в довгих чергах. Досить звернутися до ЦНАПу і вирішити всі питання на місці та в комфортних умовах.

За словами Марини Гурської, перед запровадженням даної послуги адміністратори Центру отримали всі необхідні консультації в Державній міграційній службі, де через значну кількість відвідувачів зараз існує велике навантаження.

Міський голова зазначив, що в майбутньому такою послугою городяни зможуть скористатись і в ЦНАПах Південного та Дніпровського районів міста.

Після презентації в Центрі відбулася ще одна важлива подія. Міський голова Андрій Білоусов і начальник Дніпропетровського обласного фонду соціального страхування населення Борис Мазур підписали меморандум про співпрацю.

Меморандум – це підготовка до відкриття в ЦНАПі офісу соціальних послуг, який розпочне роботу після реконструкції. Однак фахівці фонду вже сьогодні приймають громадян на базі кам'янського ЦНАПу.

Під час заходу міський голова і директор Центру провели для гостя ознайомчу екскурсію, показали офіс комунальних послуг, ознайомили з роботою Єдиної диспетчерської та аварійної служб, розповіли про інноваційні проекти, впроваджені для городян в міському Центрі.

«Дуже приємно перебувати тут. Мене переповнює гордість за те, що для людей тут створені такі чудові та комфортні умови», – сказав Борис Мазур.

Джерело: Кам`янська міська рада

Останнє редагування П'ятниця, 16 лютого 2018 16:36

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.