3°C

Кам’янське

Невелика хмарність

Вологість: 75%

Вітер: 23 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Відтепер у ЦНАПі Кам’янського можна отримати електронний підпис

У Кам’янському впроваджено послугу з отримання електронного підпису. Така можливість з’явилася в головному відділенні Центру надання адміністративних послуг. Презентацію нового сервісу відвідав міський голова Андрій Білоусов.

Очільник міста разом із директором департаменту муніципальних послуг та регуляторної політики міськради Мариною Гурською побачили, як здійснюється оформлення електронного підпису. Міський голова з гордістю зазначив: Кам’янський ЦНАП є лідером із кількості надаваних послуг в Україні, і дуже добре, що тут уже сьогодні доступний такий необхідний у сучасних реаліях сервіс.

«Раніше нашим жителям доводилося їздити до Дніпра, щоб отримати електронний підпис. Сьогодні ми першими в Україні впровадили сервіс із надання цієї послуги в наших ЦНАПах. Із кожним роком кількість громадян, які потребують отримання електронного підпису, зростає. Це не тільки адвокати, юристи, нотаріуси, але й фізичні особи, які в своїй повсякденній діяльності потребують наявності завіреного електронного підпису, – сказав Андрій Білоусов. – Наше завдання – зробити так, щоб наші жителі отримували якомога більшу кількість якісних адміністративних послуг у всіх трьох ЦНАПах Кам’янського».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.