1°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 67%

Вітер: 24 km/h

USD 28.53   EUR 31.58
Новини 24

Виконком затвердив передання медсанчастини №8 у власність міста

26 червня відбулося чергове засідання виконкому Кам’янської міської ради, яке очолив перший заступник міського голови Олександр Чернишов. Загалом до черги денної увійшли 12 блоків питань, також розглянули декілька додаткових, пов’язаних з різними галузями життєдіяльності міста.

Члени виконкому взяли до відома інформаційну доповідь про екологічний стан Кам’янського та хід виконання Екологічної програми міста на 2016–2020 роки. Далі розглянули питання про організацію матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць для позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року. Погодили низку проектів рішень, що вносяться на сесію міської ради.

Наступні питання стосувалися нагородження міськими відзнаками та притягнення громадян міста до адміністративної відповідальності. Також рішенням виконкому внесено зміни до фінансового плану Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 на поточний рік.

Декілька рішень було підготовлено службою у справах дітей міської ради. Розглянуто й низку житлових питань, внесених адміністраціями Дніпровського, Заводського та Південного районів міста.

Були затверджені рішення про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами та проведення демонтажу рекламних засобів у Кам’янському.

Низку проектів підготував департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради. Серед цих питань – утворення комісії з питань визначення розміру збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам, а також затвердження акта приймання-передачі цілісного майнового комплексу спеціалізованої медико-санітарної частини №8 з державної власності у власність територіальної громади міста.

Додатковим питанням ухвалено рішення про визначення комунального підприємства «Південні тепломережі» надавачем послуг з організації встановлення індивідуального опалення в будинках та приміщеннях правобережної частини Кам’янського.

Також до переліку додаткових увійшло питання щодо надання дозволу акціонерному товариству «ДТЕК Дніпровські електромережі» на будівництво мереж електропостачання на землях комунальної власності, що пов’язано з переведенням на індивідуальне опалення районів «БАМу» та Соцміста.

Останнє редагування Середа, 26 червня 2019 15:29

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.