11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 33%

Вітер: 16 km/h

USD 28.08   EUR 33.38
Новини 24

Випускники Кам’янського музичного коледжу стали переможцями міжнародного конкурсу

Уже другий рік поспіль випускники музичного коледжу Кам’янського, викладача Заслуженого діяча культури Леоніди Сергіївни Градосельської стають переможцями престижного Міжнародного вокального конкурсу Пам’яті Мусліма Магомаєва, який пройшов у Трускавці.

Про це повідомила представниця Азербайджанського культурного центру імені Мусліма Магомаєва Наталія Кудряшова.

Основне завдання конкурсу – обрати універсального співака, який однаково добре виконує і оперні партії і естрадні пісні. Минулого року 1-ше місце на Конкурсі здобув Роман Лещов, нині соліст Київської опери, а цьогоріч першою стала Анастасія Поважна, магістр Національної музичної академії України.

Також Анастасія стала володаркою унікального призу, який надається в Україні лише на Міжнародному Конкурсі Пам’яті Мусліма Магомаєва – організація виступу на найвідомішій світовій сцені «Карнегі Холл», продюсерська підтримка виступу від Ірини Самсоненко (продюсер, член делегації ООН 63 сесії ООН в Нью-Йорку). Тож скоро кам’янчанка прославить рідне місто на найпрестижнішій сцені світу.

У фінал конкурсу пройшов також чоловік Анастасії Ігор Поважний.

Під час відбору фіналістів журі чуло лише виконання конкурсанта і не знало його особистих даних. Тому те, що у фінал конкурсу увійшло подружжя,  стало несподіванкою. Ігор Поважний – випускник Національної музичної академії, а нині соліст Національної капели України імені Майбороди, здобув на Конкурсі 2-ге місце.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.