0°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 56%

Вітер: 9 km/h

USD 28.08   EUR 30.73
Новини 24

Виставка «Ось мати твоя...» відкрилась у Кам’янському

До Дня захисника України у музеї історії міста відкрилася унікальна виставка «Ось мати твоя..». Це перша така експозиція не тільки для Кам’янського, але й для України. 20 пронизливих історій, 20 портретів кам’янчанок, у яких війна забрала найдорожче.

На кожному фото – українська матір поряд із сином, якого забрала війна. Зображення промовляють рядками, що обрали для світлин самі жінки.

Тут як ніде розумієш, яку величезну ціну платять українці за незалежність, яка біда прийшла до нашої країни. Утриматися від сліз виходить не у всіх.

Ідея виставки належить Марії Пагулич, заступниці директора благодійного фонду «Карітас Кам’янське», який працює і з родинами полеглих військових. Вона зізнається: на створення експозиції надихнула матір загиблого воїна Тетяна Ткач.

«Ці матері є матерями всіх нас. День захисника України – це їхній день. І хочеться, щоб наше суспільство шанувало матерів загиблих», – каже Марія Пагулич.

Партнерами фотовиставки стали ГО «Патріот-2015» і Музлітр «Територія вільних людей». Експозиція створена у співпраці з музеєм історії міста (директор Наталія Буланова), за участю депутата міськради Наталії Шкуренко та за сприяння очільника Кам’янського Андрія Білоусова.

Виставка «Ось мати твоя..» триватиме у Кам’янському протягом двох тижнів. Далі її планують експонувати у столиці України.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.