11°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 24%

Вітер: 16 km/h

USD 27.68   EUR 29.89
Новини 24

Виставка «Тендітний світ краси» відкрилась у Кам’янському

18 липня у музеї історії міста відкрилася виставка «Тендітний світ краси» місцевої художниці та майстрині петриківського розпису Віти Рябової. За 25 років творчої діяльності художниця взяла участь у багатьох міських, обласних, всеукраїнських виставках та фестивалях. Усі охочі мають змогу оцінити чистоту, оригінальність і віртуозність виконання її робіт.

Віту Рябову можна назвати однією з кращих кам’янських художниць петриківського розпису. До цього жанру у майстрині свій підхід. Вона впевнена, що навіть традиційне українське мистецтво можна стилізувати під будь-який сучасний напрям. Зокрема, незвичними для відвідувачів виставки стали унікальні картини-«вириванки».

Кожен її розпис – соковитий, витончений, проникнутий природою рідного краю, а мініатюри вражають своїм тонким виконанням.

Віта Рябова постійно займається саморозвитком, шукає нові творчі підходи і водночас зберігає традиції народного мистецтва. Зокрема, одним з улюблених образів художниці став козак Мамай.

У відкритті виставки взяли участь начальник відділу культури міської ради Наталія Ілларіошина та директор музею Наталія Буланова.

Від імені міського голови Андрія Білоусова, з нагоди 25-річчя творчої діяльності, Віті Рябовій вручили подячний лист.

Мешканців та гостей Кам’янського запрошують відвідати виставку, яка працюватиме в музеї до 25 серпня.

Останнє редагування П'ятниця, 19 липня 2019 16:15

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.