Parse error in downloaded data
USD 27.58   EUR 32.93
Новини 24

Виставка з життя дверей відкрилась у Кам’янському

Незвичайну виставку презентував у музеї історії міста художник із Дніпра Анатолій Меньків. Експозиція під назвою «Життя тринадцятьох дверей» діятиме до 22 вересня.

Даний арт-проект багатий на образність та символізм, адже і двері, й число «13» мали та мають містичний і сакральний зміст у багатьох культурах світу.

Як зазначила директор музею Наталія Буланова, життя кожного – це дорога, і щоразу людина відчиняє якісь двері. Вони є символом межі між добром і злом, між минулим і сучасним тощо.

Ця серія картин створювалася протягом двох років після подорожей митця Європою. Повернувшись додому, художник почав зображувати те, що побачив на вулицях тамтешніх міст. Проте, за словами митця, реалізму як такого тут майже немає. Він намагався показати часовий проміжок, відобразити певну недомовленість.

На відкриття завітало чимало почесних гостей, серед яких – відомі художники та скульптори міста: Олександр Чегорка, Сергій Бабич, Гарнік Хачатрян.

Цікавою особливістю виставки став звуковий супровід кожного твору. Як запевнив Анатолій Меньків, саме цими звуками оповиті двері, зображені на картинах. Кожен глядач може зісканувати QR-код та послухати звуки органа, гомін дітей та шум вулиць.

Кожен охочий доторкнутися до «Життя тринадцятьох дверей» зможе це зробити в найближчі три тижні, допоки арт-проект знаходитиметься у музеї історії Кам’янського.

Останнє редагування Вівторок, 03 вересня 2019 10:30

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.