11°C

Кам’янське

Хмарно

Вологість: 71%

Вітер: 16 km/h

USD 28.53   EUR 33.73
Новини 24

Виїзну бригаду паліативної допомоги створили в Кам’янському

У Кам’янському запрацювала виїзна консультативна бригада паліативної допомоги. Її створили на базі міської лікарні №4. Медики на дому допомагають невиліковно хворим мешканцям міста, повідомили у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Першу виїзну бригаду паліативної допомоги створили у Дніпрі більше року тому. Нещодавно ще одна запрацювала у Кам’янському, – сказав головний експерт з паліативної допомоги департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Юрій Криничний. – На жаль, ми не можемо вилікувати паліативних хворих, але можемо забезпечити для них максимальну якість життя».

Бригада – консультативна. До її складу входять терапевт, невропатолог, медсестра. Медики на дому навчають родичів доглядати паліативних хворих. Допомагають обробити шви та пролежні. За потреби до пацієнтів виїжджають також хірург, масажист та психотерапевт.

«Наші медики неодноразово їздили до Дніпра та переймали досвід роботи дніпровської бригади, – розповіла головна лікарка Кам’янської міської лікарні №4 Світлана Бенько. – Нині обслуговуємо паліативних пацієнтів майже по всьому Кам’янському. Виїжджаємо додому за електронними направленнями від сімейних лікарів».

Консультативні виїзні бригади паліативної допомоги планують створити і в інших населених пунктах області. Зокрема, в Кривому Розі та Нікополі.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.