8°C

Кам’янське

Ясно

Вологість: 72%

Вітер: 7 km/h

USD 28.28   EUR 33.48
Новини 24

Військовослужбовцям обіцяють підвищити зарплати

Міністерство оборони вирішило підвищити грошове забезпечення з 1 жовтня, що потребує додаткового фінансування з бюджету в сумі 4,5 млрд грн. Як повідомляється на сайті «Ukrainian Military Pages», відповідний лист за підписом міністра оборони Степана Полторака направлений прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

Як зазначається, недостатній рівень грошового забезпечення є основною причиною звільнення з лав Збройних сил України після закінчення контракту (36% опитуваних). Усього з січня по червень звільнилося 11 тисяч офіцерів та контрактників, що мали військовий досвід, ще 18 тисяч має звільнитися до кінця року.

Грошове забезпечення військовослужбовця першого року служби становить 7500 гривень при середній зарплаті по країні 8700. Тому для збереження кадрового потенціалу та залучення на військову службу в Міністерстві оборони опрацьовується питання збільшення з 1 жовтня цього року мінімального грошового забезпечення: рядовому складу – до 9 тис. грн; офіцерському складу – до 15,3 тис. грн.

Також Планом управління і розвитку Збройних сил України передбачено у 2019 році підняти базовий рівень грошового забезпечення до рівня: військовослужбовець за контрактом першого року служби у військовому званні «солдат», на посаді з другим тарифним розрядом – 15 тис. гривень. Підвищення рівня грошового забезпечення всіх інших військовослужбовців буде здійснене пропорційно, залежно від військового звання, займаної посади, вислуги років тощо.

Джерело: УНІАН

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.