0°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 59%

Вітер: 20 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Влада Кам’янського прокоментувала ситуацію з зарплатою педагогів

Зарплата вчителів загальноосвітніх шкіл фінансується за рахунок державної субвенції. Субвенція розподіляється Міністерством освіти України.

З початку 2021 року педагоги Кам’янського зіткнулися з проблемою недофінансування по виплаті заробітної плати в січні, лютому та березні з урахуванням її прогнозованого підвищення. Причина – неефективний помісячний розподіл освітньої субвенції, що не відповідає фактичній потребі закладів середньої освіти в частині оплати праці з нарахуваннями педагогічним працівникам. Міська влада не впливає на процес формування та помісячного розподілу освітньої субвенції.

Про це повідомив перший заступник Кам’янського міського голови Олександр Чернишов.

Він також зазначив, що міський голова Андрій Білоусов направив листи Прем’єр-міністру України з проханням внести зміни в помісячні розклади асигнувань освітньої субвенції з урахуванням потреби галузі.

Починаючи з травня поточного року, державна субвенція розподілена в збільшеному розмірі, тому вчителям буде виплачено те, що вони недоотримали в січні, лютому та березні цього року.

Також керівництво міста на найближчій сесії міської ради розгляне питання виділення додаткових коштів працівникам дошкільних і позашкільних закладів і непедагогічним працівникам шкіл, праця яких оплачується з міського бюджету.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.