2°C

Кам’янське

Сонячно

Вологість: 37%

Вітер: 14 km/h

USD 28.08   EUR 30.93
Новини 24

«Я і моя Батьківщина – очима молоді»

З 13 по 17 лютого у навчальних закладах Кам`янського проводився загальноміський тиждень «Я і моя Батьківщина – очима молоді». Про це повідомляє офіційний сайт Кам’янської міської ради.

Головна мета заходу – формування у молоді національно-патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини та національних традицій, а також аналіз обізнаності молодого населення міста у визначенні термінології національно-патріотичного напрямку.

 

У закладах освіти відбулася низка інформаційних годин, виховних заходів, виставок, книжкових виставок, заходів із виховання патріотичного духу та обізнаності молоді щодо історії рідного краю. Протягом тижня організовано заходи до Дня Героїв Небесної Сотні та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Також департаментом з гуманітарних питань міської ради проведено: зустріч із поетом, публіцистом, режисером, автором фільму «Дніпродзержинськ – Кам`янське. Сторінки історії» Віктором Заславським; брейн-ринг «Я – Україна»; конкурс творів «Мій рідний край ні з чим не порівняти»; перегляд відеороликів «Оспівана в піснях – країна Україна»; засідання історичного гуртка «Спадщина» «Повернуті із забуття. Сергій Єфремов: пам’яті нащадків гідні лише ті, що творять, а не руйнують».

У рамках патріотичного тижня організовано опитування «Я і моя Батьківщина – очима молоді». За результатами опитування сектором молоді департаменту з гуманітарних питань розпочато розробку макету друкованої продукції, де буде висвітлена думка молоді та основні визначення термінології національно-патріотичного спрямування.

Найактивнішу участь у заходах взяли металургійний, медичний та економічний коледжі, коледж фізичного виховання, вище професійне училище, професійний ліцей, середні загальноосвітні школи № 12 і 22, колегіум № 16.

 

1 коментар

  • AIdeaDororse
    AIdeaDororse Неділя, 08 жовтня 2017, 17:18 Коментувати

    Four to five associated with this juice must be consumed each week to obtain the desired result. Once you discover the most effective natural cures, you can yet again have full charge of your sexual pleasures.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.