1°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 64%

Вітер: 23 km/h

USD 27.93   EUR 33.43
Новини 24

Як функціонує притулок для тварин у Кам’янському

У жовтні минулого року в Кам’янському з ініціативи міського голови Андрія Білоусова було створено комунальне підприємство «Притулок для тварин». Це багатофункціональна установа, де бездомним тваринам надається уся необхідна допомога. На сьогоднішній день в притулку перебуває 336 тварин, якими опікуються фахівці та волонтери.

Директор притулку Ярослава Шкутова зазначила, що основними видами діяльності притулку є комфортне утримання кішок і собак, надання медичної допомоги вихованцям і регуляція чисельності безпритульних тварин.

«Ми вдячні меру і керівництву міста за постійну увагу і допомогу. Завдяки бюджетному фінансуванню ми можемо забезпечити тварин всім необхідним, закуповуємо сучасне медичне обладнання, лікарські препарати та покращуємо умови утримання тварин. Також нам дуже допомагають волонтери та небайдужі люди, які приносять корми, речі, медикаменти і надають іншу посильну допомогу», – сказала директор.

Відвідати притулок можна в будь-який день тижня, крім вівторка та четверга, коли проводяться санітарні заходи. Більшість тварин стерилізовано та вакциновано.

Останнє редагування Понеділок, 25 січня 2021 14:27

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.