19°C

Кам’янське

Мінлива хмарність

Вологість: 71%

Вітер: 7 km/h

USD 27.89   EUR 32.83
Новини 24

Як підготуватися до ЗНО під час карантину? (КОРИСНО)

Карантин – не канікули, а саме час для підготовки до ЗНО. У поміч старшокласникам – відеоуроки на YouTube. Заняття у форматі онлайн для школярів області підготували фахівці Дніпровської академії неперервної освіти. Як скористатися актуальним сервісом, розповіли в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

«Незважаючи на карантин, школярі мають продовжувати опановувати знання. Для учнів різних класів – онлайн-уроки на телебаченні та в мережі Інтернет, – розповіли в департаменті. –  Випускники-2020 мають якісно підготуватися до ЗНО. Аби допомогти їм краще засвоїти матеріал, Дніпровська академія неперервної освіти підготувала відеоуроки з різних предметів. До їх створення долучилися провідні педагоги та методисти області. «Побувати» на онлайн-заняттях можна на YouTube-каналі академії, у рубриці «ЗНО на карантині».

Відеоуроки – з основних предметів, за якими випускники складатимуть ЗНО. Це математика, українська мова, англійська, історія України. Кожен триває від 15 до 20 хвилин. Такі уроки – у вільному доступі.

«Хочу звернути увагу батьків. Зараз саме на них – основна відповідальність за забезпечення комунікації дітей із вчителями. Багато педагогів проводять уроки в онлайн-режимі – або через Skype, або за допомогою платформи Zoom. Головне завдання для батьків – слідкувати, аби діти мали гаджети та вчасно виходили на зв’язок із вчителями», – сказав ректор Дніпровської академії неперервної освіти Віктор Сиченко.

Наразі на Дніпропетровщині – майже 334 тис. школярів. Із них 11-класників – 17,7 тис.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.